A A A
Kartka walentynkowa

14 lutego to Dzień Świętego Walentego (walentynki) – dzień zakochanych i miłości. Tego dnia, zgodnie z walentynkową tradycją, wysyła się ukochanym i lubianym osobom kartki, w których wyraża się swoje uczucia. Dlatego z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza kartka walentynkowa” dla klas I-VIII. Celem konkursu było rozwijanie zdolności artystycznych uczniów, poszerzanie wiedzy z zakresu różnorodnych technik plastycznych, a także zachęcanie do aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego. Uczniowie wykonali prace konkursowe różnorodnymi technikami. Serdecznie zapraszamy do galerii prac naszych uczniów. Są naprawdę piękne:)
Wyniki poznamy wkrótce:)

comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com