Zakończenie roku szkolnego

W czwartek 24 czerwca 2021 roku w naszej szkole odbyło uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas VII i pożegnanie absolwentów z klas VIII.

Absolwenci szkoły z rąk pań dyrektor Danuty Kuczyńskiej oraz Kamili Maciejewskiej odebrali świadectwa i nagrody za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za działalność w organizacjach uczniowskich. Rodzicom uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce zostały wręczone listy gratulacyjne. Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającymi przemówieniami i inspirującą do głębszej refleksji muzyczną częścią artystyczną.

Tego dnia nie były to jedyne pożegnania. Z naszej szkoły odeszli także nauczyciele: p. Małgorzata Pawikowska, p. Iwona. Muszyńska, p. Iwona Michorzewska - Bańka oraz p. Łukasz Witczak. Działalność w radzie rodziców zakończyła wieloletnia jej przewodnicząca p. Katarzyna Gorzycka.
Ostatnią częścią uroczystości było podziękowanie pani dyrektor Danucie Kuczyńskiej, która w tym roku zakończyła swoją kadencję.

Druga część uroczystości zakończenia roku szkolnego dla pozostałych uczniów (klas I - VI) odbyła się następnego dnia w piątek 25 czerwca. Również w tym przypadku najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia.