Stwórzmy hymn naszej szkoły!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na tekst hymnu szkoły.

Celem konkursu jest:

• stworzenie hymnu, pieśni umacniającej więź uczniów z własna szkołą,
  • uświetnienie uroczystości „Święta Szkoły”,
  • wzbogacenie tradycji i symboliki szkoły.

Regulamin konkursu na tekst hymnu
Szkoły Podstawowej nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wł. Łokietka w Brześciu Kujawskim.
  2. Nadzór nad przebiegiem konkursu pełni nauczyciel muzyki p. Mariusz Czyżniejewski.
  3. Warunki konkursu:
    • tematyka hymnu powinna być związana ze szkołą i patronem- królem Polski Władysławem Łokietkiem
    • hymn powinien zawierać przynajmniej dwie zwrotki i refren
  1. Zasady uczestnictwa:
    • w konkursie może wziąć udział każdy, kto w wyznaczonym terminie złoży napisany utwór,
    • każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę utworów,
    • prace powinny być opatrzone informacją zawierającą imię i nazwisko oraz adres zamieszkania,
    • Organizator nie zwraca nadesłanego tekstu i jednocześnie zastrzega sobie możliwość publikowania wybranego(ych) tekstu(ów).
  1. Tekst hymnu należy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub przesłać na adres:

im. Władysława Łokietka

ul. H. Sawickiej 21

87-880 Brześć Kujawski

z dopiskiem „Hymn szkoły”

lub drogą elektroniczną na adres

1. Konkurs trwa do 15 maja 2010 roku.
  2. Ocena prac:
    • najlepszą pracę wybierze komisja złożona z przedstawicieli grona pedagogicznego,
    • komisja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w tekście lub wykorzystania więcej niż jednej pracy konkursowej,
    • przy ocenie komisja w szczególności uwzględnia: zgodność treści z tematem, atrakcyjność i pomysłowość, zaprezentowanie charakteru szkoły, walory artystyczne, poprawność merytoryczną i językową.
  1. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w czasie uroczystych obchodów Patrona Szkoły w r.szk.2010/2011.