W Szkole Podstawowej Nr 1 w Brześciu Kujawskim przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki jest realizowany Program SPORTOWY TALENT. Program jest skierowany

do najmłodszych dzieci (6-8 lat) w klasach Ia ia Ib. Program zajęć obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej w formie zabaw. Poprawiają sprawność i kondycję ruchową, kształtują poprawną postawę, rozwijają spostrzegawczość i orientację w przestrzeni oraz poprawiają szybkość i zwinność.

To kolejny rok zajęć sportowych, które mają na celu walkę z grami elektronicznymi. Ćwiczenia, często wykonywane wspólnie z rodzicami mają zachęcić do aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia.

Zapraszamy na ostatnie treningi.
Koordynator Programu - Jarosław Bicz