Uczniowie klasy Ib brali udział w tym roku szkolnym w wielu konkursach plastycznych. Wkład i wysiłek pierwszaków został doceniony. Uczennica Julia Królik otrzymała wyróżnienie w konkursie „Zapobiegamy pożarom”- etap powiatowy.

Natomiast Kacper Czerwiński otrzymał III miejsce w konkursie

„Ptaki i inne dzikie zwierzęta” zorganizowanym przez Wolontariat działający przy Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim.

Mieliśmy okazję uczestniczyć 19 czerwca 2015r. w wspaniałej imprezie zorganizowanej w zaprzyjaźnionej szkole.

Oprócz rozdania nagród była prelekcja pani z nadleśnictwa, występ kolegów z gimnazjum oraz słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.