A A A

22  czerwca 2015r. mieliśmy niezwykłych gości. Przedszkolaki z grupy Jagódki odwiedziły nas na zajęciach otwartych. Dzieci miały okazję poznać zwyczaje panujące w naszej klasie. Przygotowane zostały dla nich zajęcia o tematyce wakacyjnej. Śpiewaliśmy wakacyjne piosenki, przypomnieliśmy sobie również zasady bezpiecznego zachowania podczas wakacji. Razem,  za pomocą materiałów plastycznych, stworzyliśmy naszą wakacyjną pocztówkę, którą podarowaliśmy Naszym gościom. Było bardzo wesoło, nasi goście byli zachwyceni, my również.
Do zobaczenia 6-latki we wrześniu!!!

 

 • Jagódki w klasie Ib
 • Downloads: 15
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Jagódki w klasie Ib
 • Downloads: 15
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Jagódki w klasie Ib
 • Downloads: 15
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Jagódki w klasie Ib
 • Downloads: 15
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0

comments

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com