10 grudnia br. odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne dla rodziców i uczniów "Kartki świąteczne - Boże Narodzenie". Spotkanie zorganizowały panie J.Wasierzyńska i K.Sawicka.
Celem spotkania była wzajemna integracja, wspólna twórczość plastyczna, połączone z miłym i pożytecznym spędzeniem przedpołudnia. W ciągu kilku godzin wykonaliśmy wiele pięknych kartek świątecznych Okazało się,  że warsztaty były  świetnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu. Wszyscy pracowali z dużym zaangażowaniem, wiele osób wykazało się talentem artystycznym i dużą pomysłowością. Za przepiękne ozdoby i czynny udział w warsztatach – dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom oczekując, że na kolejnych warsztatach spotkamy się na Wielkanoc.
Szczególne podziękowania ślemy w stronę pani Lewak, która to przygotowała wspaniałe elementy do tworzenia kartek- maszyną tnąco-wytłaczająca oraz pokazała dzieciom jak można tworzyć piękne kartki.