5 lutego odbyły się w naszej szkole kolejne zajęcia z cyklu „Klub Jedyneczka”- zajęcia adaptacyjne dla przedszkolaków. Tym razem panie: A.Kaczmarek, K.Sawicka i J.Wasierzyńska zabrały dzieci w niezwykłą podróż pt. „Kosmiczny karnawał”.
Punktualnie o godzinie 10.00 stawiło się 16 przedszkolaków razem ze swoimi opiekunami, aby rozpocząć swoją wspaniałą 2-godziną kosmiczną podróż.
Na zajęciach dzieci powtórzyły i utrwaliły wiedzę na temat kosmosu i karnawału. Każdy mógł zdobyć po kolei poszczególne sprawności: słuchu, dotyku, sprawności manualnej i ruchowej. Rysowaliśmy, tańczyliśmy, oglądaliśmy ciekawy film edukacyjny o kosmosie. Na koniec po słodkim poczęstunku każdy mógł wykonać wspaniałą karnawałowo-kosmiczną maskę. Przedszkolaki z radością i bardzo aktywnie brały udział we wszystkich wspólnych zabawach. Rozwiązywały różnorodne zadania korzystając ze swojej wiedzy. Miały możliwość pracy na tablicy interaktywnej. Było to dla nich wielką atrakcją.
Na koniec każdy uczestnik naszej kosmicznej podróży otrzymał odznakę kosmicznego bohatera oraz upominki od naszej szkoły.
Do zobaczenia we wrześniu w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy do fotorelacji.