Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki w Toruniu ponownie zaprosił uczniów do nauki pływania. Mija już II tura projektu „Umiem pływać” 2019. Tym razem na zajęcia sportowe na pływalnię do Radziejowa jeżdżą uczniowie klasy IIB i IIIC.
Dzieci pod pilnym okiem instruktorów poznają podstawowe techniki pływania, a nauczyciele: p. Małgorzata Pawikowska, p. Małgorzata Domagalska i p. Marta Ciesielska dbają o bezpieczeństwo uczniów kształtując tym samym nawyki odpowiedniego zachowania na obiekcie sportowym. Wychowankowie zaś dzielnie pokonują kolejne wyzwania stawiane im przez instruktorów doskonale przy okazji się bawiąc.
Zapraszamy do przeglądu galerii zdjęć.