A A A

W pierwszych dniach lutego, w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim, odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów z klas pierwszych.

Poza samodzielnie wypożyczoną do domu książką, uczniowie otrzymali na własność Wyprawkę Czytelniczą. W jej skład wchodzą: książka „Pierwsze abecadło”, broszura informacyjna dla rodziców i opiekunów „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” oraz kreatywny alfabet.

Ten wyjątkowy prezent, to efekt kampanii Instytutu Książki opatrzonej hasłem „Mała książka- wielki człowiek”. Podczas uroczystości Pani dyrektor Danuta Kuczyńska wręczyła go wszystkim pierwszoklasistom.

comments

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com