A A A

Od września wznowiło działalność nasze szkole koło SKO. Nowi uczniowie mogli zakładać książeczki, a starzy kontynuować swoje oszczędzanie. Z okazji pasowania na ucznia naszej szkoły pierwszaki otrzymały upominki w postaci linijek z logo banku KDBS.


Październik to miesiąc systematycznego oszczędzania. Dlatego w naszej szkole odbyły się trzy konkursy. II edycja plastycznego „Świnka skarbonka oraz polonistyczny „Rymowanka o oszczędzaniu.” Wpłynęło kilkanaście prac, więc jury miało nie lada orzech do zgryzienia. Udało się wyróżnić i nagrodzić uczniów naszej placówki.

Oto nagrodzeni uczniowie: Wikotria Pikulska kl.IIIb, Bernard Leszczyński kl.Ib. Zuzanna Lewandowska kl.Ic, Mateusz Żurański kl.IIIa, Lena Sobieraj kl.IIc, Jakub Gołębiowski kl.IVc, , Tomasz Żurański kl.Va,

31 października to ŚWIATOWY DZIEŃ SYSTEMATYCZNEGO OSZCZĘDZANIA - w ramach tego wyjątkowego święta - każdy wpłacający na swoją książeczkę minimum 10 zł wybierał upominek. Uczeń, który wpłacił największą kwotę otrzymał nagrodę książkową. Udało się nam w jeden dzień zaoszczędzić około 2 tysięcy zł.

Ponadto w październiku w ramach godziny wychowawczej odwiedzili nas pracownicy banku z ciekawą lekcją dotyczącą wpłat, wypłat kartą i zagadnieniami dotyczącymi transakcji bezgotówkowych. Zajęcia były przeprowadzone w klasach 6-7 oraz 3 gimnazjum.

Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie, tym razem na zakładkę książkową z logo banku KDBS. Wkrótce konkursy świąteczne.

comments

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com