A A A

Z inicjatywy p.K.Sawickiej - opiekuna SKO został zorganizowany po raz kolejny konkurs na ozdobę bożonarodzeniową, tym razem zaproszone zostały do udziału wszystkie szkoły z terenu naszej gminy.
Prace były wykonane różnorodnymi technikami : makarony, koraliki, wstążki i inne ciekawe materiały wykorzystane do prac. Wszystkie są piękne i wyjątkowe. Prace można podziwiać na wystawie pokonkursowej w placówce banku spółdzielczego w Brześciu Kujawskim. Wpłynęło ponad 50 prac. Komisja wyróżniała  i nagrodziła 31 uczestników.
Dyplomy i nagrody zostały wręczone 21 grudnia 2017r. podczas uroczystego apelu przez panią Karolinę Czerwińską, panią dyrektor szkoły Danutę Kuczyńską i wicedyrektor Anitę Gierszewską. Sponsorem nagród był nasz Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy oddział w Brześciu Kujawskim oraz nasze SKO - opiekun K.Sawicka.

Wyniki konkursu

comments

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com