efs logo

logo fundacji Anwil

18 czerwca zakończy się bezpłatny cykl zajęć dla klas VIII, realizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 dzięki Fundacji „ANWIL DLA WŁOCŁAWKA” w ramach Programu edukacyjnego „Uczę się z ANWILEM – V edycja” z projektu pn.

Fundacja Anwil dla Włocławka

Fotorelacja z przebiegu projektu pn. „Dziecko przyjacielem przyrody” w ramach programu grantowego „Budujemy mosty” -część 1.

• dziec_przyj_przyr

logo fundacji Anwil dla Włocławka

Projekt obejmuje między innymi takie działania jak zbiórka makulatury, zużytych baterii, plastikowych nakrętek. Ponadto dzieci będą miały możliwość obserwacji

logo fundacji Anwil dla Włocławka

Już od najmłodszych lat istotne jest, by wpajać dzieciom odpowiednie zasady działania i zachowania z zakresu edukacji przyrodniczej i ekologicznej.