Uczniowie brzeskiej Jedynki biorą udział w licznych konkursach, zdobywając znaczące sukcesy. Aleksandra Podlewska otrzymała wyróżnienie w konkursie Piękno Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego w obiektywie. Opiekunem była Lidia Kania. Uczniowie klas szóstych - Amelia Drzewiecka, Patrycja Baranowska,

Jeremiasz Humański, Zofia Latkowska z VIa, Karolina Trawińska, Karolina Gralak z VIb, Izabela Wawrzyniak, Wojciech Chybciński, Gabriela Sikora, Gabriela Wojtyra, Martyna Borkowska z VI c wzięli udział i otrzymali wyróżnienie w konkursie filmów przyrodniczych Utrwalamy wrażenia. Koordynatorami przedsięwzięcia byli Jadwiga Dulska i Longin Kaniewski.
W konkursie plastycznym laureatami zostały uczennice klasy I Anna Jóźwiak i Nina Nawrocka, a opiekunem była Joanna Wasierzyńska. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życząc sukcesów w dalszych zmaganiach.