Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim konkursie plastycznym "Barwy jesieni na Kujawach” zorganizowanym przez Prywatną Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych we Włocławku pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

W dniu 20 grudnia 2016r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej. Możemy pochwalić się ogromnym sukcesem. Nasza uczennica Izabela Wawrzyniak zajęła zaszczytne I miejsce w województwie. Do konkursu prace zostały zgłoszone przez nauczyciela plastyki p. Lidię Kanię.
Uzyskanie tak wysokiej lokaty jest to dla naszej szkoły ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Bardzo cieszymy się z sukcesu i laureatce życzymy dalszych osiągnięć, nie tylko plastycznych.