27 kwietnia w Zespole Szkół w Lubrańcu odbyła się gala finałowa VI Powiatowego Konkursu „Mój ci jest! Mój ci jest” – Powiat Włocławski – zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe we Włocławku, którego celem jest

propagowanie wiedzy o naszym regionie. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykazać się talentem literackim i napisać wiersz pod tytułem „Ja i moje miasto, moja wieś w historii, legendzie bądź współczesności”. W naszej szkole również nie brakuje uczniów obdarzonych talentem poetyckim. Prace trzech uczennic: Mai Sudomir, Alicji Szóstak i Karoliny Balcerak napisane pod kierunkiem pani Beaty Stawskiej – Kostrzak zostały wysoko ocenione przez komisję konkursową. Dziewczynki znalazły się w gronie laureatów i otrzymały wspaniałe pamiątkowe dyplomy. Laureatkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Laureatki konkursu