A A A

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie profilaktycznym "Projekt znaczka antynałogowego" zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim we współpracy z Brzeską Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Zadaniem uczestników było zaprojektowanie znaczka o tematyce antynałogowej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały w swoich pracach uzależnienie od narkotyków, papierosów, alkoholu, hazardu, komputera, kofeiny, a nawet słodyczy. Pracowały pod czujnym okiem nauczyciela plastyki Pani Lidii Kani.

W dniu 22 maja 2017r. komisja przyznała uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 następujące nagrody i wyróżnienia:
- Karolina Balcerak – II miejsce,
- Alicja Czarniak – III miejsce,
- Nicole Chwiałkowska – wyróżnienie,
- Izabela Wawrzyniak – wyróżnienie,
- Kacper Zieliński – wyróżnienie.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 5 czerwca 2017r. o godz. 11.00 w Sali Obrad Rady Miejskiej w Urzędzie Miejskim w Brześciu Kujawskim.
Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 • Projekt znaczka antynałogowego
 • Downloads: 1
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Projekt znaczka antynałogowego
 • Downloads: 1
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Projekt znaczka antynałogowego
 • Downloads: 1
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Projekt znaczka antynałogowego
 • Downloads: 1
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Strona wykorzystuje pliki cookies i podobnych technologii, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka Prywatności