A A A

Dzień Dziecka w „JEDYNCE” obchodzony był bardzo aktywnie. Uczniowie klas I – VI zabawą i zdrową rywalizacją świętowali Dzień Sportu.
Obchody Dnia Sportu rozpoczęto od złożenia ślubowania olimpijskiego. Po przecięciu flagi i rozpoczęciu igrzysk przez p. dyrektor, uczniowie zaczęli zaliczać stacje. Konkurencje indywidualne to: rzuty, wyścigi, kręgle podwórkowe, rzuty do kosza na czas, ćwiczenia równoważne, zręczność, kozłowani. Wszystkie klasy otrzymały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Imprezie przyświecało hasło: „Najważniejszą rzeczą w igrzyskach sportowych nie jest zwyciężyć, ale wziąć w nich udział, podobnie jak w życiu: nie jest ważne triumfować , ale zmagać się z organizmem”.
Miłą niespodziankę zgotowali włocławscy policjanci, którzy ufundowali 6 uczniom przejażdżki wozem policyjnym, a nasz dzielnicowy p. Wójtowicz reprezentujący komisariat w Brześciu Kujawskim piłkę nożną, którą otrzymał Igor Gorzycki.
Dzień Sportu przygotowali i przeprowadzili: p. Anna Sobczak, p. Ewa Sawińska, p. Bartek Gralewski i p. Waldemar Wawrzyniak.

 • Dzień Sportu 2017
 • Downloads: 1
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Dzień Sportu 2017
 • Downloads: 2
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Dzień Sportu 2017
 • Downloads: 2
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Dzień Sportu 2017
 • Downloads: 1
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0

comments

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com