Świetlica Szkolna (gimnazjalna) z okazji mikołajek przeprowadziła konkurs plastyczny. Skierowany on był do uczniów Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi. Zadaniem uczestników było uzupełnienie prezentami wzoru worka św. Mikołaja. Wpłynęły 42 prace.

Komisja w składzie: p. Maria Nowak, p. Renata Biesiada, p. Marzena Pudrzyńska-Kubiak miała bardzo trudne zadanie w wyborze najładniejszych prac. Kryteria, według których dokonano wyboru: zgodność z tematem, wkład pracy, samodzielność wykonania, estetyka. Prace zostały ocenione w trzech kategoriach wiekowych.

Uczniowie klas I-III:
I miejsce: Zuzanna Lewandowska 1b,
II miejsce: Lena Sobieraj 2b,
III miejsce: Anna Seklecka 2b,
Wyróżnienia: Paulina Kacprzak 2b, Zuzanna Jackowska 2b

Uczniowie klas IV-VII
I miejsce: Marta Witkowska 6c, Małgorzata Kwiatkowska 5c,
II miejsce: Tobiasz Kraczkowski 4a, Julia Pińska 4d,
III miejsce: Karina Zasada 4b, Ola Podolska 6c,
Wyróżnienia: Natalia Świątkowska 5c, Jakub Gołębiowski 4d, Zofia Gębicka 4d. Wyróżnienie otrzymała także cała klasa 5d.

Uczniowie klas gimnazjalnych:
I miejsce: Damian Thiel, Łukasz Kruczyński III c,
II miejsce: Konrad Puchalski 3b,
III miejsce: Piotr Wenecki 3a.

Gratulujemy nagrodzonym, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za liczny udział.
Rozdanie nagród dla uczniów klas IV -VII i oddziałów gimnazjalnych będzie miało miejsce w poniedziałek 11 grudnia 2017 r., na przewie po drugiej lekcji, w świetlicy szkolnej (gimnazjalnej). Do klas młodszych organizatorzy udadzą się osobiście, również w poniedziałek 11 grudnia.