A A A

30 stycznia 2018r. o godzinie 17.00 w naszej szkole odbył się wspaniały koncert kolęd i piosenek o tematyce świątecznej przygotowany specjalnie dla rodziców i zaproszonych gości.
Uczniowie klas: 6b, 6c, 4c, 4b, 5a, 5b oraz 3a gimnazjum wraz z panią K. Sawicką przygotowali tę wspaniałą uroczystość. Oprócz wspaniałego śpiewu mogliśmy usłyszeć dźwięk fletów poprzecznych, trąbki, saksofonu oraz fletu drewnianego.
Występy uczniów przeplatane były wierszami głównie ks. J. Twardowskiego. Noworoczne spotkanie urozmaiciła możliwość skorzystania z kawiarenki, w której czekały przepyszne ciasta upieczone przez rodziców oraz świąteczna herbatka. Zarówno wokaliści, zespoły, jak i dekoracja wprowadziły publiczność w wyjątkowy nastrój. Ponownie rozbrzmiały polskie kolędy bożonarodzeniowe, a płynące prosto z serca życzenia stworzyły radosną, poświąteczną atmosferę. W koncercie kolęd uczestniczyli licznie zgromadzeni goście:pani dyrektor i wicedyrektorzy naszej szkoły, nauczyciele oraz uczniowie z rodzinami. Serdecznie zapraszamy do galerii.

 • Koncert kolęd_31
 • Downloads: 2
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Koncert kolęd_22
 • Downloads: 4
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Koncert kolęd_25
 • Downloads: 2
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Koncert kolęd_21
 • Downloads: 4
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0

comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com