Dnia 18 czerwca 2018 r. w Starostwie Powiatowym we Włocławku odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2017/2018 w ramach „Igrzysk dzieci”, „Igrzysk młodzieży szkolnej” i „Licealiady”.

Na początku uroczystości uhonorowano najmłodszych uczestników współzawodnictwa, którzy w roku szkolnym 2017/2018 w ramach „Igrzysk dzieci” i „Igrzysk młodzieży szkolnej" współzawodniczyli ze sobą w różnych dyscyplinach sportowych. Nasza szkoła znalazła się wśród trzech najlepszych szkół w powiecie w kategorii chłopców starszych i młodszych dziewcząt. Wśród nich znaleźli się: Erwin Mętlewicz, Norbert Kuczyński, Kacper Ozóg, Łukasz Kruczyński, Łukasz Kraszewski, Kacper Kamiński, Bartosz Rohde, Michał Leszczyński, Tomasz Strzelecki, Kewin Drążkowski, Szymon Gryczewski, Jakub Kosztowny , Maria Krygier, Aleksandra Jasińska, Justyna Smolinska, Julia Zdziarska, Weronika Boniec, Julia Rzadkowolska, Małgorzata Gałka i Zuzanna Kwaśniak. Wyżej wymienione osoby zostały uhonorowane imiennymi medalami i dyplomami.