W dniu 8 marca 2019r., zgodnie z tradycją, obchodzony był w naszej szkole Dzień Kobiet. Występ został przygotowany przez klasę VI c wraz z wychowawcą. Uczniowie w żartobliwy sposób przedstawili typy dziewcząt, jakie można spotkać w szkole, a także zaproponowali modę dla nauczycielek w klasach młodszych i starszych.
Jedna z uczennic, Maja Sudomir, zaśpiewała piosenki Alicji Majewskiej "Być kobietą" i Pawła Domagały "Weź, nie pytaj!".
W czasie przedstawienia przybliżono również znaczenia żeńskich imion.
Na ręce Pań Dyrektor zostały złożone kwiaty od Samorządu Uczniowskiego, a wszystkie dziewczynki otrzymały batony. Uroczystość przebiegała w miłej i życzliwej atmosferze.