A A A

Uczennica klasy 8A Zofia Latkowska uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu „Humanista Roku” 2018/2019. Etap wojewódzki odbył się

10 maja na Wydziale Nauk Historycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Collegium Humanisticum.
Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym, a współorganizatorem Instytut Historii i Archiwistyki UMK w Toruniu. Honorowy patronat nad konkursem objęli Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego Piotr Całbecki, Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty oraz Wójt Gminy Lubicz.
Wojewódzki Konkurs „Humanista Roku” jest przeznaczony dla uczniów szczególnie zainteresowanych przedmiotami humanistycznymi oraz wykazujących się wiedzą o kulturze i świecie współczesnym (film, muzyka, polityka).
Zosi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • 002
  • 004
  • 003
comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com