A A A

Spis treści

Dnia 27 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim odbył się I Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej. Został on objęty patronatem honorowym przez

Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty, pana Marka Gralika, księdza prałata Ireneusza Juszczyńskiego, burmistrza Brześcia Kujawskiego, pana Tomasza Chymkowskiego, dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku, panią Grażynę Troszyńską, dyrektora Centrum Usług Wspólnych, pana Mariusza Czyżniejewskiego.

 

W rywalizacji konkursowej wzięli udział przedstawiciele dziesięciu szkół z terenu powiatu włocławskiego. Uczestnicy prezentowali utwory poetyckie o tematyce religijnej, w których dostrzec można było dążenie do źródła takich wartości jak dobro, prawda i piękno, czyli Boga. Uczniowie oceniani byli w dwóch grupach wiekowych: klasy 4 – 6 oraz 7 – 8.

comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com