A A A

Dnia 5 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 14 im Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku odbył się koncert laureatów XIX Rejonowego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej ”Moja Ojczyzna”. W konkursie wzięło udział ośmioro uczniów naszej szkoły. Katarzyna Marmurowicz z klasy 7b, Anna Mroczkowska z 7c oraz Oliwia Kucińska i Marta Kwaśniak z 6b prezentowały swoje talenty w kategorii: recytacja. Natomiast Julia Walo i Roksana Kubajka z klasy 6d, Jędrzej Sawicki z 5b, Aleksandra Jasińska z 7a w kategorii: śpiew.

Zmagania zakończyły się wspaniałym sukcesem naszych uczniów. Wśród laureatów konkursu znaleźli się:

  • Kasia Marmurowicz - I miejsce w kategorii: recytacja.
  • Julka Walo i Roksana Kubajka - I miejsce w kategorii: duety.
  • Jędrzej Sawicki - II miejsce w kategorii: śpiew solowy.

Uczennice z klasy 7 b i c recytujące wiersze przygotowywała pani Beata Stawska – Kostrzak, a z klasy 6 b – pani Dorota Piwczyńska – Leśnik. Pieśni patriotyczne wszyscy uczniowie ćwiczyli pod kierunkiem pani Karoliny Sawickiej.

Uczniom i nauczycielom gratulujemy sukcesu!!!

comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com