Czwarty rok z rzędu otrzymaliśmy podziękowanie za udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „BohaterON – Włącz Historię!”. Jego celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, docenienie ich poświęcenia i odwagi.

W ramach udziału w projekcie w naszej szkole zorganizowany został konkurs pod hasłem „Pamiętamy i będziemy pamiętać!”. Celem konkursu było wykonanie albumów z podziękowaniami lub życzeniami dla Powstańców Warszawskich.
Uczniowie dzięki którym nasza szkoła otrzymała podziękowanie to:
Mateusz Ochmański, Julia Pińska i Julia Tomczak – zdobywcy I miejsca w konkursie
Rozalia Pyrek i Natalia Szymańska – II miejsce
Łucja Humańska i Jędrzej Sawicki – III miejsce
Wyróżnienia - Natalia Balcerowska, Monika Ćwiklińska, Jakub Gołębiowski, Wiktor Goździecki, Roman Kłonowski, Tobiasz Kraczkowski, Natalia Nowicka, Borys Osowski, Wiktoria Pikulska, Mikołaj Rewers, Kaja Skibińska, Lena Sobieraj i Wiktoria Spychalska.
Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie uczniom nagród w postaci kart prezentowych EMPIK.