12 kwietnia 2017r. odbył się uroczysty apel związany ze Świętami Wielkiej Nocy przygotowany przez panie: M.Pawłowską i J.Wasierzyńską oraz uczniów klas I.W uroczystości uczestniczyli uczniowie szkoły, nauczyciele oraz rodzice. Wiersze, piosenki w wykonaniu pierwszaków przybliżyły wszystkim piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z tymi najważniejszymi w roku świętami. Urozmaiceniem programu artystycznego były piękne stroje kurczaczków i baranków. Barwne dekoracje i stół wielkanocny przystrojony pisankami, kurczaczkami, oraz wielkanocną babą wprowadziły Nas w nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Na zakończenie spotkania pani Dyrektor Danuta Kuczyńska podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz złożyła całej społeczności szkolnej i przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia świąteczne.
Wszyscy nauczyciele klas młodszych otrzymali własnoręcznie i wykonane kartki i kurczaczki od Samorządu uczniowskiego i klas I. Zapraszamy do galerii.