Laureaci konkursów

elo-pucharUczniowie naszej szkoły w roku szkolnego 2010/2011 brali udział w różnorodnych konkursach przedmiotowych, zarówno z języka angielskiego, niemieckiego, polskiego, matematyki i historii.

Wielu z nich uzyskało maksymalną i wyróżniającą liczbę punktów. Najwyższe noty otrzymali:

• Piotr Krajenta – siódme miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Albus
  • Hubert Jasiński (uczeń klasy II) wynik bardzo dobry.
  • Krzysztof Leszek (uczeń klasy III) wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2011
  • Maciej Chlebny – laureat I stopnia z wyróżnieniem w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Test Matematyka Plus
  • Adam Balcerak (uczeń klasy III) I miejsce w województwie
  • Marcel Lipiński II miejsce w Województwie w Międzynarodowym Konkursie Spadochdoktor 2011, Międzynarodowy Konkurs Deutschfreund 2010

Laureatami I stopnia z wyróżnieniem w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego Oxford są:

• Szymon Zdrojewski
  • Julia Szwankowska
  • Karolina Roszak
  • Majka Gierszewska
  • Ewa Krajenta
  • Przemysław Lewandowski
  • Patrycja Szczupakowska
  • Michał Karczmarek
  • Inga Wypijewska
  • Emilia Ciechanowska

W zmaganiach Język angielski dla klas III sukces odnieśli: Aniela Walczak, Bartosz Czyżewski, Paulina Urbańska, Brajan Kaźmierczak.

I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Kowalu otrzymała Majka Gierszewska. Mistrzem Ortografii w IX Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Kruszynie został uczeń klasy III Adam Stasiak, wicemistrzem ortografii Aniela Walczak.

W Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym (dla klas młodszych) najlepsi okazali się: Krzysztof Leszek, Aleksandra Łącka, Kacper Okruciński, Aniela Walczak, Adam Stasiak i Aleksandra Pikulska.

W Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym (dla klas młodszych) sukces odnieśli: Jakub Dryś, Krzysztof Leszek, Natalia Kułaczkowska, Aleksandra Pikulska, Adam Stasiak, Aniela Walczak.

W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym (dla klas młodszych) najlepsi okazali się: Krzysztof Leszek, Antonina Przepiórka, Adam Stasiak i Aniela Walczak.

W Ogólnopolskiej Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych w Inowrocławiu II miejsce wywalczyła Marta Kozińska.

I miejsce w powiecie włocławskim i czwarte miejsce w rejonie włocławskim w minipiłce siatkowej zajęli: Maciej Koralewski, Piotr Gawrysiak, Dominik Wrzosek, Michał Balcerak, Wojciech Hędzelek, Michał Ręczkowski, Adrian Stawicki, Michał Szczepanowicz, Patryk Szymański, Michał Ziółkowski.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów.