A A A

Dnia 30 września uczniowie klas ósmych wybrali się do Lichenia, aby uczestniczyć w spotkaniu młodzieży diecezji włocławskiej. Myślą przewodnią dnia skupienia w tym roku było hasło roku duszpasterskiego "Eucharystia daje życie".

W bazylice licheńskiej zgromadziło się ponad 4 tysiące uczniów wraz ze swoimi opiekunami. Oprócz żywiołowych tańców i radosnych śpiewów ewangelizacyjnych w programie spotkania była konferencja, po której nastąpiła uroczysta Mszy św. pod przewodnictwem J.E. biskupa W. Meringa.

Na zakończenie przedstawiciele młodzieży odczytali akt zawierzenia Matce Bożej Licheńskiej. Po Mszy świętej uczestnicy spotkania udali się na regeneracyjny posiłek. Pomimo deszczu i silnego wiatru humory wszystkim dopisywały.

  • lich
comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com