A A A

Nasza szkoła została laureatem Konkursu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej #OSEWyzwanie. Organizatorem konkursu była Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy.

11 października 2019 r. w Szkole Podstawowej w Działyniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Uczestniczyli w nim przedstawiciele naszej szkoły z panią dyrektor Danutą Kuczyńską na czele. Laureaci odebrali wspaniałe nagrody z rąk podsekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju  pani Anny Gembickiej. Były to pracownie mobilne składające się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do Internetu. Posłużą one do podnoszenia poziomu kompetencji cyfrowych uczniów i umożliwią wspomaganie procesu kształcenia w szkole.

 

  • 2
  • 1
comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com