A A A

Drodzy Uczniowie!

1 września rozpoczynamy kolejną edukacyjną przygodę. Nowy rok szkolny to nowe zadania i wyzwania. Przed Wami wiele ciekawych zajęć, zdobywanie wiedzy i umiejętności, zawieranie kolejnych przyjaźni, a także poznawanie świata, rozwijanie pasji, zainteresowań. Jest to również czas zmierzenia się z nowymi zagrożeniami. Dlatego na pierwszy plan wysuwa się to, co najważniejsze– dbanie o zdrowie oraz bezpieczeństwo swoje, kolegów i wszystkich, z którymi się spotykacie.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzę Wam dużo zdrowia i uśmiechu, motywacji do realizowania własnych planów, satysfakcji z osiąganych wyników, a także wielu sukcesów w różnych dziecinach szkolnego życia.

Pierwszy dzień szkoły to święto. Świętujmy zatem radośnie, ale bezpiecznie!

D. Kuczyńska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim

 

comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com