A A A

21 września 2017r. klasa IIb i IIIc wraz z paniami M. Pawłowską, M. Dryś i K. Pawikowską pojechały na wycieczkę do lasu w Józefowie. Uczniowie rozpoznawali drzewa, przypominali sobie warstwy roślinności leśnej, a także utrwalali budowę grzybów i wyjaśniali jak prawidłowo je zbierać, żeby nie uszkodzić grzybni. Pamiętaliśmy o zasadach dotyczących zachowania bezpieczeństwa podczas drogi oraz właściwego zachowania się w lesie.

 • Grzybobranie klas IIB i IIIB
 • Downloads: 1
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Grzybobranie klas IIB i IIIB
 • Downloads: 0
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Grzybobranie klas IIB i IIIB
 • Downloads: 0
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Grzybobranie klas IIB i IIIB
 • Downloads: 0
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0

Strona wykorzystuje pliki cookies i podobnych technologii, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka Prywatności