A A A

21 września 2017r. klasa IIb i IIIc wraz z paniami M. Pawłowską, M. Dryś i K. Pawikowską pojechały na wycieczkę do lasu w Józefowie. Uczniowie rozpoznawali drzewa, przypominali sobie warstwy roślinności leśnej, a także utrwalali budowę grzybów i wyjaśniali jak prawidłowo je zbierać, żeby nie uszkodzić grzybni. Pamiętaliśmy o zasadach dotyczących zachowania bezpieczeństwa podczas drogi oraz właściwego zachowania się w lesie.

 • Grzybobranie klas IIB i IIIB
 • Downloads: 0
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Grzybobranie klas IIB i IIIB
 • Downloads: 1
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Grzybobranie klas IIB i IIIB
 • Downloads: 1
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Grzybobranie klas IIB i IIIB
 • Downloads: 1
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0

comments

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com